Colourful Crafts - kreativní program pro děti

O nás

Projekt "Colourful Crafts"

 

Práce s dětmi nás baví a rády pro Vás, a především Vaše ratolesti, připravíme kreativní program pro nejrůznější příležitosti. Výtvarné dílničky, sportovní aktivity i drobné soutěže zpestří oslavy narozenin, nabídnou zábavu malým svatebčanům a zabaví i menší účastníky nejrůznějších společenských událostí či akcí pro veřejnost.

Program i konkrétní náplň jednotlivých aktivit připravujeme vždy na míru Vašim představám. Spojením Vaší fantazie a našich dlouholetých zkušeností tak vznikají zajímavé a originální nápady, které si často užijí nejen děti, ale i jejich rodiče a další dospělí.

Colourful Cratfs

Kreativní program nejen pro děti

 
 
Výtvarné dílničky

Ruční práce, tvoření a malování pro děti všech věkových kategorií.

 
Dětské oslavy narozenin

Připravíme pro Vás aktivity, které zpestří každou oslavu.

 
Aktivity pro malé svatebčany

Výtvarné dílničky a další aktivity pro malé svatební hosty.

 
Udržitelnost

Snažíme se v maximální možné míře pracovat s materiály, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí.

 
Flexibilita a kreativita

Nemáme žádné balíčky, program připravujeme vždy speciálně pro Vás.

 
Děláme to pro radost

Práce nás baví, rády se učíme a vymýšlíme nové aktivity.

 
Fotografie

Rády pořídíme fotky dětí během programu.

 
Těšíme se na Vás!

Setkejte se s námi před Vaší svatbou či oslavou, ať víte, kdo se bude o Vaše malé hosty starat.


Novinky a reference

Víkendová oslava narozenin

Připravujeme se na sobotní oslavu dětských narozenin, pro níž jsme ve spolupráci s Partyprogram.cz připravili pestré odpoledne. Po vystoupení kouzelníka a malování na obličej přijde na řadu kreativní dílnička a děti si společně s naší Terezou budou moct vyrobit například masky zvířátek, puzzle, dřevěné brože nebo první velikonoční ozdoby! 

Víkendová oslava narozenin
Christmas Market 2019

Vánoční trhy v Parklane Interntional school měly letos obrovský úspěch a jsme rády, že jsme mohly být opět jejich součástí! Dílnička byla celý den plná rozzářených obličejů malých výtvarníků a hrdí rodiče si odnášeli ručně vyrobená přáníčka, vánoční ozdoby a další dekorace! 

Christmas Market 2019
Charitativní Vánoční trhy v Senátu

Letos jsme se společně s Parklane International School poprvé účastnili dobročinných vánočních trhů, které pořádal Nadační Fond Act for Others v krásných prostorách Senátu ČR. Děti měly možnost si vyzkoušet výrobu vánočních ozdob z přírodních materiálů i naše klasické stromečky obohacené o trochu třpytek. Děkujeme za krásné zahájení adventu!

Charitativní Vánoční trhy v Senátu
Rodinný den ve Vista resortu

Rodinný den pro studenty a přátele Parklane International School byl plný sportovních aktivit, zdravého životního stylu a kreativity. V naší dílničce jsme tentokrát nabízely zejména dřevěné dekorace a další tvoření z přírodních materiálů, protože ke zdravému životnímu stylu neodmyslitelně patří i ohleduplnost k životnímu prostředí.

Rodinný den ve Vista resortu
European Heritage Day ve Staré čističce

Bylo nám ctí připravit další dílničku v této krásné technické památce. Tématem dílničky bylo Evropské dědictví a architektura a děti měly k dispozici 84 cm dlouhé omalovánky staré pražské ulice, malovaly dřevěné svícínky a vyzkoušely si práci s tradičními stavebními materiály - kamenem a dřevem. Vytváření magnetků z dřevěných součků mělo úspěch a my děkujeme NOVATOP za tento úžasný dar!

European Heritage Day ve Staré čističce
Parklane Summer Camp

V rámci Parklane Summer Camp se konaly tři výtvarné workshopy pro děti, které měly možnost zasadit si semínka kopru do vlastního květináčku, ozdobit skleněný svícen ze zavařovací sklenice a vyplnit ho barevnými kaminky a připravit originální puzzle!

Parklane Summer Camp
Každá dílnička je unikátní!

Dílničky už připravujeme několik let a stále se snažíme přicházet s novými nápady. U letošních dílniček klademe ještě větší důraz na používání materiálů šetrných k přírodě a nově také připravujeme pro každou akci nějaký zcela unikátní prvek vytvořený speciálně pro danou událost či prostory.

Každá dílnička je unikátní!
Komínový den ve Staré čističce

Dílničku v rámci Komínového dne ve Staré čističce odpadních vod v Bubenči si tentokrát neužívaly jen děti, ale i dospělí, kteří navštívili tuto krásnou technickou památku. Malování květináčků se nám osvědčilo a rádi ho opět někdy zopakujeme

Komínový den ve Staré čističce
Zažij Velkou Británii 2019

Těší nás, že jsme mohly být součástí i tohoto ročníku akce Britské obchodní komory. Naše lektorky Terka a Kačka s dětmi vytvářely velké omalovánky Londýna, malovaly na dřevěná srdíčka vyrobená ku příležitosti narození nejmladšího člena královské rodiny a zdobily naše oblíbené květináčky!

Zažij Velkou Británii 2019
International day 2019

Již počtvrté jsme pro děti z Parklane International School na Norbertově připravovaly výtvarnou dílníčku. Krásné počasí nám všem umožnilo si užít den naplno a děti si odnášely náramky z korálků v barvách vlajek nejrůznějších zemí, velké omalovánky, puzzle a spousty papírových zvířátek. Moc se těšíme na další podobné akce!

International day 2019
Mikulášská 2018 v Bubenči

Industriální prostory Staré čističky odpadních vod v Bubenči jsou neobyčejně inspirativní a jsme rády, že jsme se mohly podílet na adventním programu. Pro děti jsme připravily dřevěné a vatové ozdoby, vánoční přání a spoustu dalších maličkostí. Enormní zájem o výtvarné aktivity nás malinko zaskočil a 700 Vánočních ozdob které jsme měly letos s sebou bylo pryč během chvilky. Příští rok dorazíme s větší zásobou materiálu :)

Mikulášská 2018 v Bubenči
Narozeníny Sebastiana a Emilky

Sebastianovi bylo letos šest let a Emilka slavila třetí narozeniny. Oba si přáli oslavu doma, tak jsme rodičům pomohly s přípravou výzdoby v námořnickém stylu, děti se do příprav zapojily a měly radost, že mohou ovlivnit, jak bude oslava vypadat. Pro oslavence a velké i malé hosty jsme pak měly připravený tvořivý program, z něhož nejpopulárnější bylo malování na textil. Přejeme všechno nejlepší a těšíme se na příští rok!

Narozeníny Sebastiana a Emilky
Matyldiny 10. narozeniny!

Matylda si na oslavě svých narozenin přála vyrábět hravně šperky a čelenky do vlasů, což jsme jí rády splnily, ale přidaly jsme i pár dřevěných drobností od Pomelom, kterými nepohrdli ani kluci a pro menší hosty pak papírová zvířátka. Jsme rády, že jsme se mohly účastnit této krásné oslavy v prostorách Kasárny Karlín :) Celé odpoledne i večer provázela pohodová atmosféra, zejnéma díky skvělé partě dětí i rodičů.

Matyldiny 10. narozeniny!
Den otevřených dveří na Britské ambasádě

Stánek Parklane International School se stal díky naší dílničce jedním z nejpopulárnějších na Dni otevřených dveří Britské ambsády v Praze. Velcí i malí návštěvníci si z nás vyráběly zdobené čelenky, originální dřevěné dekorace a papírové drobnosti. Děkujeme za skvělou atmosféru a těšíme se na další krásné akce, které nás letos ještě čekají!

Den otevřených dveří na Britské ambasádě
Aktivity pro všechny věkové kategorie

Již na mnoha akcích jsme si oveřily, že naše výtvarné dílničky lákají nejen malé návštěvníky, ale i jejich rodiče a prarodiče. S radostí připravíme i aktivity určené pro dospělé či seniory. Může se jednat o dekorace do domácnosti, výrobu šperků nebo malých dárečků - nápadů máme spoustu :)

Aktivity pro všechny věkové kategorie
Britské velvyslanectví v Praze

Společně s Parklane IS jsme pro Vás připravili dílničku v rámci Dne Otevřených dveří na Britském velvyskanectví. Již tuto sobotu se můžete těšit na spoustu milých drobností, ozdobné čelenky do vlasů, dřevěné dekorace a krásné prostory ambasády v centru Prahy!

Britské velvyslanectví v Praze
Polo ve Velké Chuchli

Na Polu ve Velké Chuchli jsme měly letos s Parklane IS premiéru a moc jsme si to užily! Pro děti i maminky jsme měly připravené bohatě zdoběné čelenky, které byly na dostizích vždy populární, a i na polu o ně byl velký zájem. Přidaly jsme samozřejmě i nové dřevěné magnetky vyrobené ve spolupráci s designérkami z Pomelom a k tomu bohatý výběr papírových maličkostí.

Polo ve Velké Chuchli
Piknik Britské Obchodní Komory

V krásnou a prosluněnou neděli 18. června jsme byli s dílničkou v na zahradě Parklane International School na Malé Straně, kde se konal tradiční Piknik Britské obchodní komory. Vyráběli jsme dřěvené magnetky a papírová zvířátka, ovoce a zeleninu. Děkujeme našim novým lektorkám za úžasnou práci!

Piknik Britské Obchodní Komory
Dětský den ve školce Nessie

Dětský den v anglické mateřské školce Nessie byl krásný a jsme rády, že jsme mohly být jeho součástí. Malí výtvarníci si užívali vytáření menších i větších dekorací, nejpopulárnější byly samozřejmě materiály, které ve školce ani doma běžně nemají. Během pár hodin se nám v dílničce vystřídalo asi padesát dětí a všechny si odnášely plné ruce barevných výtvorů.

Dětský den ve školce Nessie
International Day na Norbertově

V sobotu, 27. května, se na Vás těšíme v Parklane International School na pražském Norbertově, kde se bude konat tradiční Mezinárodní den plný delikates, krojů a samozřejmě programu pro děti. Od desíti ráno do dvou odpoledne na Vás v dílničce čekají dřěvené magnetky, papírové drobnosti a malování na textil!

International Day na Norbertově
Dílničky na Kulaťáku

Během jara jsme strávily dvě úžasné soboty na pražském "Kulaťáku", nejprve jsme v dubnu připravily program pro děti navštěvující s rodiči farmářské trhy a 13. května pak následoval úžasný Festival Ambasád, kde jsme pro malé účastníky nachystaly celodenní tvořivý program.

Dílničky na Kulaťáku
Zažij Británii v Praze

Mockrát děkujeme Parklane International School, že jsme mohly být součástí krásné akce "Zažij Británii"! Pro děti jsme připravily papírová zvířátka a dřevné brože a těší nás, že na stánku Parklane bylo celý den živo a veselo :)

Zažij Británii v Praze
Dílnička na British Market!

Zastavte se na námi zítra, ve čtvrtek 23. března od 10 do 18 hod., na Britských trzích na Malostranském náměstí! Ve spolupráci s Parklane International School se účastníme akce "Zažijte Velkou Británii", kterou pořádá British Chamber of Comerce Czech Republic ve spolupráci s British Embassy Prague. Můžete se těšit na spoustu dobrot a naši malou dílničku, kde si děti mohou vybarvovat papírová zvířátka, vyrobit barevné šperky nebo ozdobit krásné dřevěné brože, které pro nás připravil Pomelom!

Dílnička na British Market!
Michaela a její raw sladkosti!

Občerstvení na oslavu narozenin nemusí připravovat jen rodiče, zapojit se může i malý oslavenec a jeho hosté! Skvěle se nám pro tento účel osvědčily raw dezerty, které jsme nachystaly s pětiletou Michaelou, děti mohou ochutnávat všechny suroviny a není třeba čekat až se dobroty upečou či uvaří. Vše se dá zpestřit i trochou rozpuštěné čokolády :)

Michaela a její raw sladkosti!
Výtvarný kroužek

Zájmový kroužek pro žáky Parklane International School je pro nás příjemným zpestřením a zároveň inspirací :) V rámci spolupráce s Parklane International School jsme v druhé polovině roku 2016 nabídly zájmový kroužek pro děti vě věku 6-7 let, v jehož rámci vytvářely nejrůznější dekorace a seznamovaly se s novými materiály a výtvarnými technikami. Kroužek byl veden v anglickém jazyce a jsme moc rády, že bude pokračovat i v roce 2017.

Výtvarný kroužek
Sebíkovy páté narozeniny

Sebík oslavil své páté narozeniny společně se svými kamarády a kamarádkami ze školky. Oslavu narozenin jsme se Sebíkovou maminkou připravovaly trošičku na poslední chvíli, ale improvizace se povedla a Sebík i všichni jeho malí hosté byli spokojení. Ačkoliv výtvarná dílnička měla velkou konkurenci v podobě dětské herny a prolézaček, děti v ní trávily mnoho času a mnohé se z ní takřka nehly. Pro Sebíkovy hosty jsme připravily dřevěné brože, papírová zvířátka, barevné větrníky a nejrůznější drobnosti zpestřující oslavu.

Sebíkovy páté narozeniny
Mezinárodní den

Parklane International School v Praze pořádá mnoho zajímavých akcí a těší nás, že jsme s nimi mohli spolupracovat i na Mezinárodním dni v květnu 2016 a připravit pro děti výtvarnou dílničku. Pro malé návštěvníky Mezinárodního dne byly připraveny výtvarné aktivity spojené s tématem různých kultur a cestování. Děti vyráběly národní kroje z nejrůznějších koutů světa od Japonska, přes Koreu a Skotsko až po Rakousko, zdobily dřevěné brože znázorňující zeměkouli, navlékaly barevní náramky a vymalovávaly africká, asijská i evropská zvířátka.

Mezinárodní den
Svatba Terezky & Michala

Svatba Terezky a Michala se konala na krásném statku, který se na dva dny zaplnil jejich přáteli, aby si užili krásnou a pohodovou svatbu. Pro malé svatebčany jsme připravili celodenní program sestávající se z výtvarné dílničky, sportovních aktivit, tanečků a večerního čtení pohádek. Tezerka i Michal jsou muzikanti a dílnička proto byla laděné tak, aby i děti nasály atmosféru svatby, která byla napůl hudebním festivalem. Děkujeme, že jsme mohly být součástí této krásné svatby!

Svatba Terezky & Michala
Dostihový den ve Velké Chuchli

Již třetím rokem jsme ve spolupráci s Parklane International School připravily stánek prezentující školu na Dostizích ve Velké Chuchli. Zatímco děti zdobily oblíbené dostihocé čelenky, vybarvovaly papírové koně a vyrýběly ozdobné brože na saka a šaty, rodiče mezitím získali informace o škole a vzdělávacím programu, který nabízí. Na této akci spolupracujeme s Parklane International School již třetím rokem a pokaždé stojíme před výzvou vytvořit program navazující na předchozí ročníky, ale zároveň nabízející dětem nové aktivity.

Dostihový den ve Velké Chuchli
Den otevřených dveří

Rodinný den představující vzorový dům a výzkumný projekt Hout Bay House zaměřený na moderní dřevostavby. Rodinný den byl jednou z cest, jak představit veřejnost unikátní moderní dřevostavbu. Pro děti byly připraveny pohybové aktivity, za jejichž plnění sbírali nálapky a po vyplnění celé herní hartičky získaly dřevěnou medaily. Ve spolupráci s dalšími partnery jsme nabídli i malování na obličej, skákací hrad a překrásnou brožurku představující hravou formou proces vzniku dřevostavby.

Den otevřených dveří

Náš tým

Spojte se s námi

 
 
Instagram